VÍTEJTE V NOVÉM LUCKY LUCIANU!

"Lucky" má nového majitele. Přestože se v poslední době reputace Luckyho houpala nahoru a dolů, věříme, že se nám povede dobrou pověst dobýt zpět. Pracujeme na změnách a zlepšeních, která budou jak vidět zvenčí na první pohled, tak na těch, která objevíte, až když si u nás dáte něco k jídlu a pití. Kromě plánované úpravy interiéru (mafiánů už je dnes všude kolem nás víc než dost, a tak bychom rádi pojali prostředí, v němž se máte cítit dobře, čistě, světle a vzdušně) průběžně ladíme pokrmy a nápoje tak, aby se za ně nemusela stydět pravá italská restaurace. Osobně budeme rádi, když pro vás "Lucky" bude pojem spojený s příjemně stráveným časem v útulném prostředí, při kvalitním jídle a pití.

Rádi vás v Luckym přivítáme!

Stacks Image 39

STÁLÉ & POLEDNÍ MENU

Nejdůležitější novinkou je upravený jídelní lístek. Kromě stálého menu a týdenních akcí nabízíme i polední menu tak, abyste se měli každý den na co těšit. Točíme Kozla. Mícháme domácí limonády. K našim domácím dezertům vaříme kávu Julius Meinl.
Stacks Image 335

pizza & pasta

Protože Lucky Luciano je především pizza-restaurant, soustředíme se na dobrou pizzu a pastu, kterou si sami vyrábíme.
Hledáme tradiční italské i zkoušíme originální recepty. Pokud máte rádi lasagne, musíte ochutnat náš nový recept na boloňské ragú s ručně trhaným hovězím masem…

FACEBOOK

Sledujte náš profil na FACEBOOKu… Denní nabídky, speciality, novinky z restaurace a prostě všechny zásadní informace tam vždy najdete nejdřív.

Stacks Image 90
Lucky luciano, Po-Pa 11:00-23:00, So-Ne 12:00-23:00, rezervace na tel. 777 835 098